פלאפון - לא כדאי להפסיק לדבר
באפריל 2004 יצאה חברת פלאפון במבצע מהפכני המיועד ללקוחותיה מהמגזר הרוסי - מחיר אחיד לכל רשתות הסלולר, לבזק ולחו"ל - 59 אג' בלבד לדקת שיחה ! הקמפיין תוקשר בערוצי הטלוויזיה, בעיתונות , ברדיו ובאתרי האינטרנט ברוסית וכן בפעילות קד"מ . הקריאייטיב בנוי על סיטואציה מרגשת מעולם הספורט ומציג שוער כדורגל שגם ברגעי השיא במהלך המשחק לא מפסיק לדבר בפלאפון. ....... כי עם מבצע כזה לא כדאי להפסיק לדבר.
 
 
פלאפון - לפני שאתה מחליט בדוק הצעה נוספת 1
בסוף השנה האזרחית, עיתוי מגזרי חשוב, הציעה פלאפון ללקוחות כל רשתות הסלולר תוכנית אטרקטיבית לשידרוג מכשיר הפלאפון. סרטון הפרסומת מציג זוג המגיע למסיבה ונדלק דווקא על המסיבה של השכנים. הקמפיין עלה בטלוויזיה, בעיתונות, ברדיו ובאתרי האינטרנט בסיסמא "שנה חדשה עם פלאפון חדש"
 
 
פלאפון - לפני שאתה מחליט בדוק הצעה נוספת 2
במסגרת הקמפיין לשידרוג מכשיר הפלאפון "לפני שאתה מחליט בדוק הצעה נוספת..." עלה סרטון נוסף המציג בחורה המודדת חצאית אצל התופרת וצירוף מקרים מביך משהו גורם לה לקבל החלטה נועזת שאינה תואמת את אופייה השמרני.
 
 
פלאפון - מוטורולה T-720
פלאפון מציגה מכשיר חדש עם תמיכה ברוסית. כמה טוב כשאפשר להבין האחד את השני. הקמפיין פורסם בטלוויזיה ובאתרי האינטרנט ברוסית.
 
 
באילו מילים מיוחדות לברך אותה לכבוד 8 למרץ?
לכבוד יום האישה הבינלאומי החל ב-8 במרץ יצאה חברת פלאפון בקמפיין חגיגי בערוצי הטלוויזיה ברוסית, בעיתונות ובאינטרנט. סרטון הפרסומת שהופק במיוחד עבור המגזר הרוסי מוצג מנקודת מבטו של גבר המחפש מילים מיוחדות לחג - שמש שלי, אושר שלי, יפיפייה- וחברת פלאפון גם היא מצטרפת לברכות. ולכל מי שלא מצליח להגות ברכה מקורית, פלאפון מזמינה לחייג כוכבית 55 ( הפורטל הקולי של פלאפון בשפה הרוסית) המציע מגוון רחב של ברכות, איחולים ושירים אותם ניתן לשלוח לכל אחד בכל מועד.
 
 
מה אתם מאחלים לעצמכם לרגל השנה החדשה?
חברת פלאפון הציגה בשנת 2004 שפה פרסומית חדשה כתמיכה באסטרטגיה שלה. הערכים שהחברה תקשרה ללקוחותיה הם פשטות ודו-שיח בגובה העיניים. לקהל היעד מהמגזר הרוסי רצתה פלאפון להעביר מסר במועד החשוב ביותר עבורו - אנחנו בפלאפון משתתפים בשמחת החג שלכם ונדאג לספק לכם גם בשנה החדשה תקשורת המתאימה עבורכם קונספט: משאלות לשנה החדשה. מוצר: פלאפון מצלמה הסרטון הציג דמויות שונות, כל אחת והמשאלה שלה: הילדה שרוצה להראות לסבתה את הבובה החדשה, הגבר שרוצה להראות לחבריו את "הגזרה המחוטבת" שלו. והמסר המרכזי : פלאפון עוזרת להגשים את החלומות ה"קטנים", צריך רק פלאפון עם מצלמה כדי להיות בקשר יותר הדוק עם המשפחה והחברים וגם לשתף אותם.
 
 
English |  צור קשר |   בית הספר לפרסום |   מאמרים |   פסטיבל קולנוע רוסי |   המגזר הרוסי |   פורטפוליו |  פרופיל החברה